Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2726302
11320
427
Hollóházi retró hatszemélyes mokkás készlet (kanna, cukortartó, tejszínes kiöntő, 6+1 db csésze, 6 db alj). Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2668902
11321
427
3200
Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm
2730460
11322
427
Aquincum bagoly figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5 cm 2729731
11323
427
Drasche porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2729648
11324
427
Gránit: Róka. Kézzel festett fajansz. Olvashatatlan jelzéssel. Hibátlan, h: 18,5 cm 2689621
11325
427
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2564531
11326
427
2711388
11327
427
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, aranyozott felirattal, m: 21,5 cm 2712170
11328
427
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm 2735195
11329
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2735196
11330
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2735197
11331
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF