Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2725537
11223
427
Herendi fácán mintás szendvicses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36 cm 2727695
11224
427
3db Herendi tálka, lepattanásokkal, ragasztásokkal jelzett.
2727689
11225
427
4db Herendi rózsa, lepattanásokkal, jelzett, 7,5x8 cm 2727685
11226
427
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7×8×11,5 cm 2566125
11227
427
Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm 2566127
11228
427
Herendi mini nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2x2,5 cm 2725906
11229
427
3800
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott!!, m: 15,5 cm 2698584
11230
427
Fehér mázas Herendi korsó, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan m: 16,5cm 2707759
11231
427
Herendi fehér mázas kaspó, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 22 cm 2724098
11233
427
Herendi Eton mintás porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 22 cm .
2512862
11234
427
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2731079
11235
427
Herendi porcelán Kakas Marci, festetlen, jelzett(mélynyomás), máz alatti hajszálrepedésekkel, kis tűzrepedéssel a könyökénél m: 14,5 cm, h: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF