Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2618674
11272
427
6500
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm 2711069
11273
427
Zsolnay Fogathajtó világbajnokság Kecskemét 1978. tálka . Matricás, jelzett, kis kopással. 18 cm 2682954
11274
427
Zsolnay porcelán madárpár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Sinkó András), kis lepattanással, 14,5x7 cm
2564522
11275
427
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2480164
11276
427
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2711386
11277
427
6 személyes Zsolnay szendvicses készlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2735277
11278
427
3800
Zsolnay matricás bonbonier, kopott, jelzett, d: 8 cm
2697706
11279
427
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm 2697694
11280
427
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2732089
11281
427
Zsolnay pillangómintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7 cm 2731762
11282
427
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
2731772
11283
427
Zsolnay virágmintás asztali kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF