Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2712169
11211
427
Zsolnay eozin mázas őzike. Jelzett, hibátlan. 1920-30 körül m: 12 cm 2729465
11212
427
30000
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak.
2649740
11213
427
4400
Zsolnay eozin mázas emlékplakett, "Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás Budapest 1984.", jelzett, apró kopásnyomokkal, d=10,3cm 2724238
11214
427
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 2724232
11215
427
Herendi fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, ragasztott. m: 19 cm 2578170
11216
427
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm 2578176
11217
427
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm
2724421
11218
427
Herendi Eton mintás tejszínkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 cm 2724419
11219
427
Herendi Eton mintás porcelán mokkás csésze, 4db és alj, 4 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, csésze: 6,5x4,5 cm, alj: d: 11,5 cm 2725366
11220
427
3 db Herendi petrezselymes teáscsésze, kis kopásokkal. Jelzett. 2724970
11221
427
Herendi Matyó Madonna, fehér mázas porcelán, jelzett, mázhibákkal, m: 12 cm
2725536
11222
427
Herendi Viktória mintás szendvicses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF