Porzellan

Zahl der Lose: 310

Ágon ülő madár, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11440.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutya figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×23 cm
11441.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorszámozott, jelzett, matricás, kopással. d: 20 cm
11442.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vileroy & Boch Cobern feliratos fajansz dísztényér. Máz alatti festéssel, jelzett, kopásokkal. 15 cm
11443.

Rufpreis:
2 400 HUF

GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németalföldi fajansz dísztál. Jelzett. Hibátlan. 43x35 cm
11446.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm
11447.

Rufpreis:
1 200 HUF

11448.

Rufpreis:
2 000 HUF

11449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm
11450.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db matricás porcelán tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm
11451.

Rufpreis:
3 000 HUF

11452.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF