Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2604341
11440
427
Ágon ülő madár, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2604336
11441
427
2200
Kutya figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×23 cm
2680031
11442
427
3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorszámozott, jelzett, matricás, kopással. d: 20 cm
2680033
11443
427
Vileroy & Boch Cobern feliratos fajansz dísztényér. Máz alatti festéssel, jelzett, kopásokkal. 15 cm
2712298
11445
427
GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm 2712320
11446
427
Németalföldi fajansz dísztál. Jelzett. Hibátlan. 43x35 cm 2704283
11447
427
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm
2705322
11448
427
2603027
11449
427
2655161
11450
427
Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm 2686612
11451
427
4 db matricás porcelán tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm 2686622
11452
427
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF