Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578164
11392
427
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm
2684078
11393
427
2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm
2411749
11394
427
2558813
11395
427
3800
2724555
11396
427
Moszkvai olimpiai maci, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
2724518
11397
427
2 db Staffordshire angol fajansz tányér, máz alatti festéssel d: 19 cm 2526532
11398
427
100
Kínálótál, porcelán, erősen sérült, jelzett, 37x23x7cm 2566138
11399
427
Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm 2566116
11400
427
4db miniatűr részben jelzett porcelán, állat figura, dalmata kutya, elefánt, őz, levelibéka, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 2-6cm
2725932
11401
427
Sarreguemines pillangós cukortartó. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban. 2725928
11402
427
Sarreguemines pillangós teás csésze és alj. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban. 2725927
11403
427
Sarreguemines pillangós teás csésze és alj. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF