Porzellan

Zahl der Lose: 310

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm
11392.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm
11393.

Rufpreis:
1 000 HUF

11394.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11395.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Moszkvai olimpiai maci, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11396.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db Staffordshire angol fajansz tányér, máz alatti festéssel d: 19 cm
11397.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínálótál, porcelán, erősen sérült, jelzett, 37x23x7cm
11398.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm
11399.

Rufpreis:
1 400 HUF

4db miniatűr részben jelzett porcelán, állat figura, dalmata kutya, elefánt, őz, levelibéka, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 2-6cm
11400.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sarreguemines pillangós cukortartó. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban.
11401.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sarreguemines pillangós teás csésze és alj. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban.
11402.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

11403.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF