Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634541
19084
422
14000
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 14,9 g
2634518
19085
422
4800
Ezüst(Ag) dupla gyűrű apró kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,9 g
2634241
19086
422
Ezüst(Ag) fülbevalópár tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 10,2 g
2584716
19087
422
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,39 g
2644714
19088
422
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,7 g 2644796
19089
422
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 2,6 cm, bruttó: 4,9 g 2645046
19090
422
Ezüst(Ag) modern körös nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,3 g
2644704
19091
422
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 10,2 g
2645077
19092
422
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc rózsaszín köves függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8 g
2644551
19093
422
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,5 g
2644962
19094
422
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,7 g
2644651
19095
422
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF