Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 14,9 g
19084.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) dupla gyűrű apró kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,9 g
19085.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fülbevalópár tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 10,2 g
19086.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,39 g
19087.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,7 g
19088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 2,6 cm, bruttó: 4,9 g
19089.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) modern körös nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,3 g
19090.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 10,2 g
19091.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc rózsaszín köves függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8 g
19092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,5 g
19093.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,7 g
19094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
19095.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF