Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

2x6 db ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és villa készlet. Jelzett 18 cm
19252.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) gyertyatartó XX. sz. eleje dianás fémjel, HS mesterjeggyel. 13 cm, 82 g
19253.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2db ezüst (Ag) csésze, üveg betéttel nettó 114 g
19254.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Ezüst (Ag) 2 db monogramos, köznemesi koronás, fűszeres kínáló össz 175 g 8x8 cm
19255.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
14

Porcelán betétes ezüst hamutál. 0,900-as ezüst jelzett, nettó 33 g d: 9 cm.
19256.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) bross, díszdobozban,jelzett, fém tűvel, sérüléssel, bruttó: 23 g
19257.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) kínáló, asztalközép, jelzett, mesterjegyes, üvegbetéttel, üvegbetéten kisebb sérülésekkel, fém lábakkal, 36x20x14 cm, nettó: 637 g
19258.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF