Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2681334
19252
422
Jewellery and precious metal items
2x6 db ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és villa készlet. Jelzett 18 cm 2679100
19253
422
Ezüst (Ag) gyertyatartó XX. sz. eleje dianás fémjel, HS mesterjeggyel. 13 cm, 82 g 2678948
19254
422
2db ezüst (Ag) csésze, üveg betéttel nettó 114 g 2684778
19255
422
24000
Ezüst (Ag) 2 db monogramos, köznemesi koronás, fűszeres kínáló össz 175 g 8x8 cm 2679134
19256
422
14000
Porcelán betétes ezüst hamutál. 0,900-as ezüst jelzett, nettó 33 g d: 9 cm.
2654045
19257
422
14000
Ezüst (Ag) bross, díszdobozban,jelzett, fém tűvel, sérüléssel, bruttó: 23 g 2682761
19258
422
14000
Ezüst (Ag) kínáló, asztalközép, jelzett, mesterjegyes, üvegbetéttel, üvegbetéten kisebb sérülésekkel, fém lábakkal, 36x20x14 cm, nettó: 637 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF