Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2658054
19180
422
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyöngyház berakásos medál, jelzett, 3x2cm, bruttó: 7,6g 2658051
19181
422
Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
2658052
19182
422
Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel ékítve, jelzett, 5x2,5cm, bruttó: 11,5g
2658050
19183
422
3400
Ezüst (Ag) kékes köves gyűrű, jelzett, bruttó: 8,8g, m: 55
2685462
19184
422
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, kis kopásokkal, nettó: 89,9 g 2652468
19185
422
Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
2685613
19186
422
9500
Ezüst(Ag) hattyú figura, jelzett, 3,5×4 cm, bruttó: 16,6 g
2685611
19187
422
50000
Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g 2685490
19188
422
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,85 g 2685487
19189
422
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, nettó: 12,52 g 2685486
19190
422
Ezüst(Ag) tigrisszemes fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,95 g 2685485
19191
422
Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF