Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst (Ag) gyöngyház berakásos medál, jelzett, 3x2cm, bruttó: 7,6g
19180.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
19181.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel ékítve, jelzett, 5x2,5cm, bruttó: 11,5g
19182.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) kékes köves gyűrű, jelzett, bruttó: 8,8g, m: 55
19183.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, kis kopásokkal, nettó: 89,9 g
19184.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
19185.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) hattyú figura, jelzett, 3,5×4 cm, bruttó: 16,6 g
19186.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g
19187.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
15

19188.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, nettó: 12,52 g
19189.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

19190.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,4 g
19191.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF