Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g
19192.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,89 g
19193.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel. Jelzett. 6,8g m: 52
19194.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Ezüst(Ag) fehér köves kereszt medál, jelzett, 4,5x2,2 cm, bruttó: 3,2 g
19195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, kapocskarika nélkül, h: 19 cm, nettó: 10,65 g
19196.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,7 g
19197.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) szélmalom alakú medál, jelzett, nettó: 1,67 gr.
19198.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,06 g
19199.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) tárca, jelzett, kis horpadásokkal, 5x8 cm, nettó: 58 g
19200.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) lovas kitűző, jelzett, h: 6,3 cm, nettó: 1,8 g
19201.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

Ezüst(Ag) masszív csíkozott gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,2 g
19202.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) nagy köves extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 63, bruttó: 4,5 g
19203.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF