Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2685482
19192
422
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g 2685481
19193
422
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,89 g 2685480
19194
422
Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel. Jelzett. 6,8g m: 52 2685661
19195
422
Ezüst(Ag) fehér köves kereszt medál, jelzett, 4,5x2,2 cm, bruttó: 3,2 g
2685659
19196
422
3200
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, kapocskarika nélkül, h: 19 cm, nettó: 10,65 g 2685658
19197
422
3200
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,7 g 2685639
19198
422
Ezüst (Ag) szélmalom alakú medál, jelzett, nettó: 1,67 gr.
2685475
19199
422
Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,06 g 2685642
19200
422
Ezüst(Ag) tárca, jelzett, kis horpadásokkal, 5x8 cm, nettó: 58 g 2678776
19201
422
Ezüst(Ag) lovas kitűző, jelzett, h: 6,3 cm, nettó: 1,8 g 2678732
19202
422
2200
Ezüst(Ag) masszív csíkozott gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,2 g 2678753
19203
422
Ezüst(Ag) nagy köves extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 63, bruttó: 4,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF