Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652451
19120
422
24000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g
2586873
19121
422
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc kövekkel gazdagon kirakott medállal, jelzett, állítható méret, h: 42 cm, bruttó: 9,75 g
2586956
19122
422
5500
Ezüst(Ag) fülbevalópár zománcozott díszítéssel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,5 g
2586502
19123
422
4600
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,32 g 2560763
19124
422
2200
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,44 g 2634364
19125
422
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g
2622993
19126
422
Ezüst(Ag) nyaklánc gömb medállal, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 2,7 g 2623123
19127
422
Ezüst(Ag) virágos gyűrű rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,4 g
2623042
19128
422
5500
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 8,9 g
2623029
19129
422
4600
Ezüst(Ag) fülbevalópár karneollal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,63 g 2622987
19130
422
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g
2622985
19131
422
Ezüst(Ag) modern fülbevalópár, jelzett, h: 4,5 cm, nettó: 13,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF