Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 18,5cm, bruttó:18,9g
19108.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 1,6 g
19109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) sárga függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,7 g
19110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
19111.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,2 g
19112.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,1 g
19113.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g
19114.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret. 56, bruttó: 4,1 g
19115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g
19116.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 13,1 g
19117.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,4 g
19118.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4 g
19119.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF