Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652907
19108
422
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 18,5cm, bruttó:18,9g
2656270
19109
422
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 1,6 g 2656268
19110
422
Ezüst(Ag) sárga függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,7 g
2644582
19111
422
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
2644544
19112
422
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,2 g 2644555
19113
422
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,1 g
2644559
19114
422
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g 2644569
19115
422
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret. 56, bruttó: 4,1 g 2644586
19116
422
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g
2644995
19117
422
Ezüst(Ag) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 13,1 g 2645003
19118
422
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,4 g 2586360
19119
422
2200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF