Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2681340
19036
422
14000
Jewellery and precious metal items
8k arany (Au) gyűrű rubinnal. Jelzett 1,4 g, m: 53 2681022
19037
422
17000
6 db szecessziós ezüst (Ag) kiskanál. Jelzett, nettó 144 g 2678932
19038
422
38000
Ezüst(Ag) szervírozó villa, jelzett, h: 22 cm, nettó: 114,1 g
2679139
19039
422
30000
Ezüst (Ag) köretes nagy kanál. Jelzett Polgár Kálmán ezüstgyára, Dianás jelzéssel. 25,5 cm 120 g
2652472
19040
422
Ezüst (Ag) medál türkizzel és holdkővel, 4,5cm jelzett, bruttó: 10,9g
2652476
19041
422
Ezüst (Ag) korallos fülbevaló, 3,5cm jelzett, bruttó: 7,7g 2652463
19042
422
Ezüst (Ag) gyűrű zöld kővel, állítható méretű, jelzett, bruttó: 6,1g
2652465
19043
422
Ezüst (Ag) gyűrű vegyes kövekkel, m: 57 jelzett, bruttó: 9,8g 2652477
19044
422
Ezüst (Ag) türkizes geometrikus fülbevaló, 4cm jelzett, bruttó: 15,4g
2644320
19045
422
Ezüst(Ag) kagylós kanál, jelzett, h: 9×4,5 cm, nettó: 11,9 g 2652246
19046
422
5500
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, vésett felirattal, h: 8 cm, nettó: 15,8 g
2643972
19047
422
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF