Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

8k arany (Au) gyűrű rubinnal. Jelzett 1,4 g, m: 53
19036.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

6 db szecessziós ezüst (Ag) kiskanál. Jelzett, nettó 144 g
19037.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
15

Ezüst(Ag) szervírozó villa, jelzett, h: 22 cm, nettó: 114,1 g
19038.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) köretes nagy kanál. Jelzett Polgár Kálmán ezüstgyára, Dianás jelzéssel. 25,5 cm 120 g
19039.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) medál türkizzel és holdkővel, 4,5cm jelzett, bruttó: 10,9g
19040.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) korallos fülbevaló, 3,5cm jelzett, bruttó: 7,7g
19041.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) gyűrű zöld kővel, állítható méretű, jelzett, bruttó: 6,1g
19042.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű vegyes kövekkel, m: 57 jelzett, bruttó: 9,8g
19043.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) türkizes geometrikus fülbevaló, 4cm jelzett, bruttó: 15,4g
19044.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) kagylós kanál, jelzett, h: 9×4,5 cm, nettó: 11,9 g
19045.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) szipka, jelzett, vésett felirattal, h: 8 cm, nettó: 15,8 g
19046.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g
19047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF