Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

14k Arany (Au) női zsebóra lánc. Kézzel fonott, jelzett 6,4 g 9,5 cm
19012.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával!
19013.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) doboz fabetéttel, vésett szöveggel, ,,..... Fegyveres erők napja alkalmából Bp. 1965, szept. 29." jelzett, 15x21x5 cm, nettó: 500g
19014.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) kínáló, pótolt üvegbetéttel, 925-ös jelzéssel, d: 16 cm, nettó: 271 g
19015.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) keretes (lemez vastagság cca. 0,7mm) asztali tükör, kitámasztó sérült, kopott, jelzett, sérült etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. 36x29 cm, súly: nem meghatározható.
19016.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) tálka, jelzett, antik fémjellel, d: 16 cm, nettó: 188g
19017.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) teaszűrő tartóval, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó: 116,4 g
19018.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) cukordoboz rózsás díszítéssel, jelzett, 11,5×9,5×9,5 cm, nettó: 183,9 g
19019.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst(Ag) nyakék hegyikristállyal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 60,94 g
19020.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) masszív halas fűszertartó pár kanalakkal, jelzett, 7×3,8 cm, 5,5 cm, nettó: 173,6 g
19021.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14K arany (Au) fényképtartó medál, zománc és gyöngyház berakással. Jelzett 3,4 g, 23 mm
19022.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) nyaklánc, Laspis Lazuli és Jáde, 2db gyöngy, h: 42 cm jelzett, bruttó: 33,4g
19023.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF