Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2681341
19012
422
100000
Jewellery and precious metal items
14k Arany (Au) női zsebóra lánc. Kézzel fonott, jelzett 6,4 g 9,5 cm
2632508
19013
422
50000
Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával!
2652378
19014
422
75000
Ezüst (Ag) doboz fabetéttel, vésett szöveggel, ,,..... Fegyveres erők napja alkalmából Bp. 1965, szept. 29." jelzett, 15x21x5 cm, nettó: 500g 2652095
19015
422
60000
Ezüst (Ag) kínáló, pótolt üvegbetéttel, 925-ös jelzéssel, d: 16 cm, nettó: 271 g
2656824
19016
422
46000
Ezüst (Ag) keretes (lemez vastagság cca. 0,7mm) asztali tükör, kitámasztó sérült, kopott, jelzett, sérült etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. 36x29 cm, súly: nem meghatározható. 2652374
19017
422
44000
Ezüst (Ag) tálka, jelzett, antik fémjellel, d: 16 cm, nettó: 188g 2644360
19018
422
40000
Ezüst(Ag) teaszűrő tartóval, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó: 116,4 g 2618707
19019
422
55000
Ezüst(Ag) cukordoboz rózsás díszítéssel, jelzett, 11,5×9,5×9,5 cm, nettó: 183,9 g
2658225
19020
422
40000
Ezüst(Ag) nyakék hegyikristállyal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 60,94 g
2644333
19021
422
60000
Ezüst(Ag) masszív halas fűszertartó pár kanalakkal, jelzett, 7×3,8 cm, 5,5 cm, nettó: 173,6 g
2681338
19022
422
50000
14K arany (Au) fényképtartó medál, zománc és gyöngyház berakással. Jelzett 3,4 g, 23 mm
2652458
19023
422
48000
Ezüst (Ag) nyaklánc, Laspis Lazuli és Jáde, 2db gyöngy, h: 42 cm jelzett, bruttó: 33,4g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF