Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2662540
19024
422
40000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) barokk vésett, pudrié, rúzs tartóval, jelzés nélkül, bruttó: 122,4g, 9x4,5cm
2644011
19025
422
34000
Arany (Au) 14 K hattyús medál, jelzett, 4×2,2 cm, nettó: 2,1 g
2623114
19026
422
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g
2644335
19027
422
28000
Ezüst(Ag) 2 db szószos merőkanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 83,5 g
2645051
19028
422
24000
Ezüst(Ag) nyakék szintetikus rubinnal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 13,5 g
2645056
19029
422
26000
Ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 26 g 2644339
19030
422
24000
Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g 2599110
19031
422
Ezüst(Ag) nyaklánc nyers rubin köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,3 g
2598771
19032
422
Ezüst(Ag) gyűrű nyers rubinnal, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 6,7 g
2597931
19033
422
Ezüst (Ag) karperec markazitokka ékítve, jelzett, bruttó:29,9g, d:5,5cm
2658053
19034
422
Ezüst (Ag) szitakötő medál, turmalinos láncon, jelzett, h: 40 cm, nettó:7,5g 2634425
19035
422
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc medállal, jelzett, h: 80 cm, bruttó: 21,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF