Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst (Ag) barokk vésett, pudrié, rúzs tartóval, jelzés nélkül, bruttó: 122,4g, 9x4,5cm
19024.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) 14 K hattyús medál, jelzett, 4×2,2 cm, nettó: 2,1 g
19025.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g
19026.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) 2 db szószos merőkanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 83,5 g
19027.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) nyakék szintetikus rubinnal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 13,5 g
19028.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 26 g
19029.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g
19030.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) nyaklánc nyers rubin köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,3 g
19031.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű nyers rubinnal, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 6,7 g
19032.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) karperec markazitokka ékítve, jelzett, bruttó:29,9g, d:5,5cm
19033.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) szitakötő medál, turmalinos láncon, jelzett, h: 40 cm, nettó:7,5g
19034.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc medállal, jelzett, h: 80 cm, bruttó: 21,7 g
19035.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF