Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst(Ag) gyűrű csepp alakú kék kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,9 g
19060.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, egyiknél laza kapocs, h: 1,5 cm, bruttó: 5,9 g
19061.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 2,7 g
19062.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,1 g
19063.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyház medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,8 g
19064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,1 g
19065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzés nélkül, méret: 57, bruttó: 10,8 g
19066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) ovális gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,1 g
19067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,1 g
19068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc karneolos függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,2 g
19069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,7 g
19070.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) karkötő, aranyozott középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 14,71 g
19071.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF