Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc zöld köves függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14,3 g
19072.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3,5 cm, méret: 54, bruttó: 7,3 g
19073.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc tenyésztett gyönggyel díszített medállal, jelzett, h: 54 cm, d: 4 cm, bruttó: 13,6 g
19074.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc ornamentikus medállal, jelzett, h: 50 cm, nettó: 17,9 g
19075.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű karneol kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 9 g
19076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc virágos medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 12,4 g
19077.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal és gyöngyházzal, fém akasztóval, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 2,9 g
19078.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 14,2 g
19079.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) hullámos áttört gyűrű apró kövekkel kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,7 g g
19080.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g
19081.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,6 g
19082.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) indamintás fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, nettó: 7,1 g
19083.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF