Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634313
19072
422
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc zöld köves függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14,3 g
2634302
19073
422
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3,5 cm, méret: 54, bruttó: 7,3 g
2634169
19074
422
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc tenyésztett gyönggyel díszített medállal, jelzett, h: 54 cm, d: 4 cm, bruttó: 13,6 g
2634330
19075
422
Ezüst(Ag) nyaklánc ornamentikus medállal, jelzett, h: 50 cm, nettó: 17,9 g
2623052
19076
422
Ezüst(Ag) gyűrű karneol kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 9 g
2634351
19077
422
Ezüst(Ag) nyaklánc virágos medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 12,4 g
2634231
19078
422
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal és gyöngyházzal, fém akasztóval, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 2,9 g
2634148
19079
422
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 14,2 g 2634281
19080
422
3800
Ezüst(Ag) hullámos áttört gyűrű apró kövekkel kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,7 g g 2633979
19081
422
Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g
2633951
19082
422
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,6 g 2634528
19083
422
Aranyozott ezüst(Ag) indamintás fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, nettó: 7,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF