Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643969
19048
422
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő + nyaklánc, jelzett, h: 44,5 és 19 cm, nettó: 17,8 g 2644007
19049
422
Ezüst(Ag) zöld-fehér kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 34,5 g
2643978
19050
422
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g 2644866
19051
422
4800
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc háromköves medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 6 g 2644882
19052
422
Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5 g
2644915
19053
422
Ezüst(Ag) nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 10 g
2644979
19054
422
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 7,7 g 2564164
19055
422
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
2564149
19056
422
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
2564203
19057
422
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
2563926
19058
422
Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
2598750
19059
422
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott leveles fülbevalópár, jelzett, h: 2,7 cm, bruttó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF