Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő + nyaklánc, jelzett, h: 44,5 és 19 cm, nettó: 17,8 g
19048.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) zöld-fehér kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 34,5 g
19049.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g
19050.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc háromköves medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 6 g
19051.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5 g
19052.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 10 g
19053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 7,7 g
19054.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
19055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
19056.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
19057.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
19058.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott leveles fülbevalópár, jelzett, h: 2,7 cm, bruttó: 3,2 g
19059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF