Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Esser, Brigitte: Das Buch vom 10 März. Gütersloh-München, 1997, Chronik Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17491.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lawson, John Howard: Drámaépítés. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház 79. A Magyar Színházművészeti Szövetség kiskönyvtára. Bp., 1965, Színháztudományi Intézet. Néhány egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos. Megjelent 1219 példányban.
17492.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fekete Gyula: Süket a meztelen király. Közgondok, vitairatok. Bp., 1989, Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
17493.

Rufpreis:
1 600 HUF

17494.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel
17495.

Rufpreis:
1 000 HUF

John Donne: Negatív szerelem. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Ferencz Győző. Bp., 1987., Helikon. Kiadói papírkötés.
17496.

Rufpreis:
1 200 HUF

Waerness, Gunnar: Teremj, világ! Ford.: Kovács katáng Ferenc. Bp., 2010, Napkút Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Mester János: Kelet nagy gondolkodói. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 232 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17498.

Rufpreis:
800 HUF

Julian Sorell Huxley: Az állatkertben. Ford.: Dr. Völgyesi Ferencné. Bp., 1948, Athenaeum, 72 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Képes árjegyzék kívánatra bérmentve megküldetik. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17500.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Örök betűk. VI. Új magyar szépirodalom tíz kötetben. Kassák Lajos: Tavaszi felhők, Nagy Lajos: Prof. Csizmadia, Szántó György: Erdélyi biedermeier, Szép Ernő: Karacsné nagyasszony. Összeáll.: Relle Pál. Nagyvárad,é.n.,"Grafika", 144 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró szakadással.
17501.

Rufpreis:
800 HUF

Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., 1987., Közgazdasági és Jogi. Az 1924-es Dante kiadás reprint kiadása. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
17502.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF