Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

17467.

Rufpreis:
1 200 HUF

Spunda, Franz: A halottbűvölő. Ford.: Telekes Béla. Olcsó akció 9. Bp., [1925], Genius, 419+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, néhány lapon kis lapszéli szakadással.
17468.

Rufpreis:
1 600 HUF

Strobl, Karl Hans: Kisértetek az ingoványban. Ford.: Relle Pál. A Regényírás Művészei XVIII. Bp., é.n., Genius, 416 p. Egészvászon-kötésben, az elülső szennylap sérült.
17469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cs. Szabó László: Fegyveres Európa. Útinaplók. Bp., [1939], Nyugat, 138+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas, fakó borítóval.
17470.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pán Imre: Pokoli színjáték. Európai Iskola Könyvtára 10-11. Bp., [1947], Művészbolt (Máté-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17471.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943 Ünnep X. évf. 11. sz., 1943. jún. 1., főszerk.: gróf Bethlen Margit. Benne Agatha Christie: Hercule Poirot, a gyémántvadász c. regénye (ford.: Vécsey Leó, első magyar nyelvű kiadás). Bp., Forrás-ny., 32+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
17472.

Rufpreis:
1 800 HUF

Priester, Eva: Cattaro 1918. Ford.: Szegő István. Tarka Könyvek. Bp., 1958, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, hátoldalán kis hiánnyal.
17473.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kártya témájú könyv: Dr. Kovács Endre: Ultikódex. Bp., 1981, Medicina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel. + Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czipri Éva versei - Erdélyi Attila rajzai. Békéscsaba, 1979, Megyei Könyvtár. 40p. Számozott (238./250) példány! Kiadói papírkötés.
17475.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács-Jókai Kör, 94 p. Kiadói papírkötés.
17476.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Magda: Ókút. Bp., 1970, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Magda: A szemlélők. Bp., 1973, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17478.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF