Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

"Szép csillag a honszeretet..." MNDSZ olvasókörök 4. könyve. Bp., [1951], Magyar Nők Demokratikus Szövetsége Népművelési Osztálya (Szikra-ny.), 264 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17515.

Rufpreis:
1 200 HUF

G[erarda] van Nes-Uilkens: Das verlassene Storchennest. Stuttgart, 1935, J. F. Steinkopf, 303+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
17516.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erenburg, Ilja: A békéért! Bp., 1950, Szikra (Franklin-ny.), 276+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Ajándékozási bejegyzéssel, MÁV és Vasutasok Szakszervezete Tapolca bélyegzőkkel.
17517.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovacic, Ivan Goran: Tömegsír. Ford.: Benjámin László. Kass János illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartonált védőborítóban.
17518.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kopré József: Furulyás Ferkó. Meseregény. Dedikált. Bp., 1996. Közdok. Kiadói papírborítékban
17519.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Volt könyvtári példány
17520.

Rufpreis:
1 600 HUF

Burroughs, Edgar Rice: Tarzan, a dzsungel fia. + Tarzan visszatérése. (2 kötet). Ford.: Songrády Gábor. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítókkal.
17521.

Rufpreis:
1 800 HUF

Walter Schumann: Drágakő Biblia. A világ összes drágaköve és ékköve egy kötetben, 1500 kő színes fényképével. Bp., 1992, Glória-Kőország. Kiadói kartonált papírkötés.
17522.

Rufpreis:
1 600 HUF

Indiai regék és mondák. Feldolgozta: Baktay Ervin. Harmatta János előszavával. Bp., 1963, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17523.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Durbints sógor. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante, 112 p. Kiadói dombornyomott, ezüstözött egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17524.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Galabárdi Zoltán: Móres. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17525.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., [1937], Nova, 368 p. Egyetlen kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17526.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF