Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, és kiadói nyl-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítókban, jó állapotban.;  Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.;   A Kuun-kódex I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót írta és a jegyzeteket összeállította Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
17611.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tiszta lappal. A FIDESZ a magyar politikában 1988-1991. Szerk.: Bozóki András. Bp., 1992, FIDESZ, 830 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel.
17612.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ellenségből ellenzék. FIDESZ (1988-1994). Mozaikok egy rendszerváltó párt életéből. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17613.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petőcz György: Csak a narancs volt. A Fidesz története Fodor Gábor, Hegedűs István, Molnár Péter, Szelényi Zsuzsanna, Ungár Klára visszaemlékezésében. H.n., 2001, Irodalom Kft., 420 p. Bozóki András bevezető tanulmányával. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
17614.

Rufpreis:
1 200 HUF

Corvina Kiadó 3 művészeti témájú kötete: Nékám Lajosné: Régi magyar patikák; Gábry György: Régi hangszerek; Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-művesség. Bp., 1969-1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17615.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benson, Robert Hugh: A világ ura. Bp., 1912, Szent István-Társulat, 323 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopott, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, helyenként foltos, kijáró lapokkal.
17616.

Rufpreis:
1 600 HUF

17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

17618.

Rufpreis:
1 000 HUF

17619.

Rufpreis:
800 HUF

17620.

Rufpreis:
800 HUF

18500.

Rufpreis:
800 HUF

18501.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF