Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

17587.

Rufpreis:
1 000 HUF

17588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goethe, Johann Wolfgang von: Utazás Itáliában. Ford.: Bálint Aladár. Nagy Írók - Nagy Írások. VIII. Bp., 1933., Genius. A címlap és a könyvdíszek Végh Gusztáv munkái. 3 egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel, kopott borítóval. Számozott (1125/1500.) példány.
17589.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
17590.

Rufpreis:
1 200 HUF

Darvas József: Elindult szeptemberben. Bp., 1943, Dante, 354 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban.
17591.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németh László: Kisebbségben I-II.. Bp., 1942. Magyar Élet. Első kiadás. Sérült kiadói papírkötésben
17592.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Jókai Mór előszavával. Bp., 1890, Grill Károly (Franklin-ny.), 1 t. (címkép) + XIV+639 p. + 2 kihajtható melléklet. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik mellékleten szakadással, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bélyegzővel.
17593.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István 3 könyve: Tíz szál gyertya. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Zsellérek; Ballagó idő. Fekete István életmű sorozat. Bp., é.n., Nesztor. Kiadói papírkötés.
17594.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ignácz Rózsa 3 könyve: Levelek Erdélyből. Bp., [1939], Dante. Kiadói egészvászon-kötés, az első lapon hiánnyal. + Az utolsó daru. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés. + Keleti magyarok nyomában. Bp., 1998, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17595.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. (Bp., 2001), magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17596.

Rufpreis:
1 800 HUF

17597.

Rufpreis:
1 400 HUF

Botka Ferenc (szerk.): Szép elmélet fonákja.Cikkek, művek, beszédek, interjúk (1945-1957). Bp., 2002, Petőfi Irodalmi Múzeum. 603 p. Kiadói papírkötés.
17598.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF