Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2627539
17539
421
Baksafalvi Soós László: Szkíta golgota. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,2005., Szerzői. Kiadói papírkötés 2599481
17540
421
Molnár István: Végig az úton. DEDIKÁLT! Bp., én., Agroinform. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
2627552
17541
421
Franka Tibor: Cigánykérdés, cigányúton. Kistarcsa, 2001., Zsófia Liget. Kiadói papírkötés 2627548
17542
421
Erdélyi István: Árván a krematóriumban. Bp., 1991., Danubius. Kiadói papírkötés
2644236
17543
421
Szilágyi János: Halló, itt vagyok! DEDIKÁLT! Bp., 1986., Csillagkönyvek. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
2644934
17544
421
Nikosz Kazantzakisz: Akinek meg kell halnia. Ford.: Rubin Péter. A fordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1964., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2644267
17545
421
Szilassy Sándor: Barnagtól Miamiig. Önéletrajz, korrajz. Veszprém,1999., OOK-Press Kft. Kiadói papírkötésben.
2636487
17546
421
Cs. Szabó László: Erdélyi metszetek. Kolozsvár, 2004, Komp Press. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel.
2636439
17547
421
2671767
17548
421
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, "Budapesti 1. honvéd kerületi parancsnokság" bélyegzővel.
2671916
17549
421
Csurka István 2 könyve: Egy fogadó lelkivilága. 30 év. Bp., 1976, Magvető-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Vasárnapi jegyzetek. A Kossuth Rádió Vasárnapi Újság-jában 1987 és 1991. augusztusa között elhangzott jegyzetek. Bp., 1991, Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés. 2643262
17550
421
Dr. Wagner József: A modern fogalmak magyar-latin szótára. Bp., 1937, Iuventus latin nyelvű ifjúsági folyóirat kiadása, kiadói papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF