Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Pardon... Az Új Nemzedék rovata Kosztolányi Dezső szerkesztésében 1919-1921. Szerk.: Arany Zsuzsanna. Bp., 2019., Osiris. Kiadói papírkötés.
17443.

Rufpreis:
1 000 HUF

Első könyvünk + Második könyvünk. Általános iskolai tankönyvek falusi iskolák számára. Bp., 1947, Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, egyébként jó állapotban.
17444.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

Szalatnai Rezső: A Duna költői. Öt évszázad versei a Dunáról. Bp., 1944., Hungária, 186 p. Oldalszámozáson kívüli képtáblákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sándor Iván: A futár. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17446.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Dénes: Kék kék kék. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17447.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs V. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, névbejegyzéssel.
17448.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Két férfi. Bp., 1950., Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17449.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Germanus Gyula: Török nyelvtan. Gyakorlókönyv olvasmányokkal. Az arab-török írás elsajátítása. Bp.,[1925],Lingua, 136 p.+ 6 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, sérült kötéssel.
17450.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12 lapja hiányzik.
17451.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János kisebb költeményei. Arany János összes munkái 1. Bp., 1883., Ráth Mór. Hatodik kiadás. Arany János arcképével illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
17452.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lukács György: A történelmi regény. Bp., 1946., Hungária, 305+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
17453.

Rufpreis:
1 000 HUF

Joséphine Baker - Jo Bouillon: Joséphine. Jacqueline Carter közreműködésével. Ford.: Reményi Gyenes István. Bp., 1980, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17454.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF