Nagy Attila: Lopakodó szabadkőművesség. Debrecen, 2001, Uropath Bt., 108 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által (Kobzos) Kiss Tamás (1950-2015) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas énekes, zenész részére DEDIKÁLT példány.
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kopásnyomokkal. Számozott (300./1000) példány!
Dicséret, Dicsőség. Emőd Tamás énekeskönyve az 1914-15. esztendőkből. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Balogh István lapszámozáson belüli 6 egész oldalas, színes, kőnyomatú grafikájával! Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Illyés Mária, Horváth István (szerk.): Illyés Gyula: Naplójegyzetek 1956-1957 -- Atlantisz sorsára jutottunk. Illyés Mária, Illyés Gyula lánya által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia - Magyar Szemle. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Larsson, Carl: Das Haus in der Sonne. Königstein im Taunus & Leipzig, Karl Robert Langewiesche. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Úholdak és régi mesterek. Lengyel Balázs leveleskönyve. Összeáll. és szerk.: Buda Attila. A könyv szerkesztője, Buda Attila (1953) bibliográfus, könyvtáros és Lengyel Balázs (1918-2007) Széchenyi-díjas műkritikus, író, Nemes Nagy Ágnes férje által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.