Gróf Bánffy Miklós: Erdélyi történet I-III. köt.: I. köt.: Megszámláltattál... I-II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt. III. köt.: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, 2002, Polis-Kalota-Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel, és egy egészoldalas színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy tábla kijár és sérült, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal.
Cs. Szabó László: Haza és nagyvilág. (Bp.), (1942), Franklin-Társulat, 360+(4) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, a belső kötéstábláknál kissé sérült.