https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2626554
17382
421
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vasy Géza: Nagy László-tanulmányok. DEDIKÁLT! A Magyar Irodalomtörténeti Társaság kiskönyvtára 9. Veszprém, 1993., Mikszáth Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2625804
17383
421
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2626638
17384
421
0
3200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (821./1400) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2673529
17385
421
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egy özvegyasszonyról és egy katonáról való história, mellyet egyéb régi trufákkal azaz mind víg és szomorú történetekkel egyetemben mindeneknek örömére és okulására egybegyűjtött Király György. gyoma, 1942, Kner Izidor. Kiadói elvált papírkötésben, Kozma Lajos illusztrációival. 2645477
17386
421
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2670983
17387
421
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2675834
17388
421
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2441982
17389
421
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2649354
17390
421
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban. 2645097
17391
421
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Bogáncs. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1988, Móra. Tizedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2443750
17392
421
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Psota. Psota Irén album. Bp.,2004, Urbis. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2414657
17393
421
0
4800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse