Semjén Zsolt: Megharcolunk minden magyarért! Mozaikok a magyar nemzet közjogi egyesítéséről, a keresztény politika kísérletéről. Bp., 2011, Barankovics Alapítvány. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. + Benne üdvözlő kártya a szerző, Semjén Zsolt sokszorosított aláírásával.
Antall József emlékezete. Politikai Elemzések III. évf. 6. sz. (4. utánnyomás). Szerk.: Kiss Gábor. Bp., 2007, Író Gergely Alapítvány, 102 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Imre Samu: Nyelvjárási szókészletünk néhány szerkezeti kérdése a magyar nyelvatlasz anyaga alapján. Értekezések - emlékezések. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó, 68 p. Kiadói papírkötés.
György Lajos: A magyar és az orosz irodalom kapcsolatai. Erdélyi Tudományos Füzetek 200. Kolozsvár, 1946, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
Vajta Vilmos: Amíg időnk van. Válogatott írások. Szerk.: Fabiny Tibor. Basel-Bp., 1998, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapélekkel. A szerző által aláírt példány.
Tornai József-Orosz János: Ajándékozások. Válogatott szerelmes versek és rajzok. Tornai József versei és Orosz János rajzai. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.