Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

17479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Siklós László: Részeg halak. Kiadatlan regény a szocializmusból. Bp., 2001, Hét Krajcár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17480.

Rufpreis:
1 600 HUF

Semjén Zsolt: Megharcolunk minden magyarért! Mozaikok a magyar nemzet közjogi egyesítéséről, a keresztény politika kísérletéről. Bp., 2011, Barankovics Alapítvány. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. + Benne üdvözlő kártya a szerző, Semjén Zsolt sokszorosított aláírásával.
17481.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antall József emlékezete. Politikai Elemzések III. évf. 6. sz. (4. utánnyomás). Szerk.: Kiss Gábor. Bp., 2007, Író Gergely Alapítvány, 102 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17482.

Rufpreis:
1 200 HUF

Imre Samu: Nyelvjárási szókészletünk néhány szerkezeti kérdése a magyar nyelvatlasz anyaga alapján. Értekezések - emlékezések. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó, 68 p. Kiadói papírkötés.
17483.

Rufpreis:
1 400 HUF

Végh Antal: Miért nem szeretem Horn Gyulát? H.n., 1997, a szerző kiadása. Kiadói papírkötés.
17484.

Rufpreis:
1 200 HUF

György Lajos: A magyar és az orosz irodalom kapcsolatai. Erdélyi Tudományos Füzetek 200. Kolozsvár, 1946, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
17485.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajta Vilmos: Amíg időnk van. Válogatott írások. Szerk.: Fabiny Tibor. Basel-Bp., 1998, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17486.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illyés Gyula: Két férfi. Bp., 1950, Révai, 172 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17487.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapélekkel. A szerző által aláírt példány.
17488.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sophoklés drámái. Ford.: Babits Mihály et al. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5430 példányban.
17489.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tornai József-Orosz János: Ajándékozások. Válogatott szerelmes versek és rajzok. Tornai József versei és Orosz János rajzai. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.
17490.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF