Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Kolligátum az Olcsó regény 1-2. kötetéből: Heltai Jenő: Az utolsó bohém.; Rákosi Viktor: Egy falusi Hamlet. Bp., én., Athenaeum. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítókkal.
17503.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17504.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Tamási Áron: Három játék. Bp.,(1941), Révai. A borító Toncz Tibor munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
17505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szép Ernő: Vétkeztem. Válogatott elbeszélések. Bp., 1951., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, foltos, kopott gerinccel.
17506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Bp., 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
17507.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Vladimir Nabokov: Kétségbeesés. Ford.: Pap-Vera-Ágnes. Bp., 2007., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17508.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Vladimir Nabokov: Király, dáma, bubi. Ford.: Vargyas Zoltán. Bp., 2011., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17509.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Podmaniczky Szilárd: Haggyatok lótuszülésben. Bp., 1993., József Attila Kör-Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
17510.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp., 2007., Európai Összehasonlító Kisebbségkutatások Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
17511.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sajtó évkönyv 1946. A Magyar Ujságírók Országos Szövetségének hivatalos kiadványa. Szerk. Gyöngyösi Nándor. Bp. 1947. MUOSZ. 96 l. A címlapot Szentgyörgyi Kornél tervezte. Fűzve, kiadói borítékban. Sérült
17512.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Huxley, Aldous: Légnadrág és társai. (Antic Hay). Ford.: Bálint György. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló-Az Est-Magyarország Napilap, 324 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kopottas borítóval.
17513.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csenki Imre-Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservek. Bp., 1980., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17514.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF