Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2619350
17503
421
700
Kolligátum az Olcsó regény 1-2. kötetéből: Heltai Jenő: Az utolsó bohém.; Rákosi Viktor: Egy falusi Hamlet. Bp., én., Athenaeum. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítókkal.
2550784
17504
421
500
Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2648388
17505
421
Tamási Áron: Három játék. Bp.,(1941), Révai. A borító Toncz Tibor munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
2651315
17506
421
Szép Ernő: Vétkeztem. Válogatott elbeszélések. Bp., 1951., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, foltos, kopott gerinccel.
2651409
17507
421
700
Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Bp., 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel. 2629707
17508
421
700
Vladimir Nabokov: Kétségbeesés. Ford.: Pap-Vera-Ágnes. Bp., 2007., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2629701
17509
421
700
Vladimir Nabokov: Király, dáma, bubi. Ford.: Vargyas Zoltán. Bp., 2011., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2618987
17510
421
700
Podmaniczky Szilárd: Haggyatok lótuszülésben. Bp., 1993., József Attila Kör-Pesti Szalon. Kiadói papírkötés. 2645966
17511
421
Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp., 2007., Európai Összehasonlító Kisebbségkutatások Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
2605936
17512
421
500
Sajtó évkönyv 1946. A Magyar Ujságírók Országos Szövetségének hivatalos kiadványa. Szerk. Gyöngyösi Nándor. Bp. 1947. MUOSZ. 96 l. A címlapot Szentgyörgyi Kornél tervezte. Fűzve, kiadói borítékban. Sérült 2670244
17513
421
Huxley, Aldous: Légnadrág és társai. (Antic Hay). Ford.: Bálint György. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló-Az Est-Magyarország Napilap, 324 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kopottas borítóval.
2628981
17514
421
700
Csenki Imre-Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservek. Bp., 1980., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF