Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Balogh Zsolt et al.: Szívünk hungarikumai. Kisújszállás, 2009, Pannon-Literatúra Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Magyar gondolkodók 17. század. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1979., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Pázmány Péter művei. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1983., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Jaroslav Hasek: Svejk. Egy derék katona kalandjai a világháborúban. Ford.: Réz Ádám. Josef Lada illusztrációival. Pozsony-Bp.,1978, Madách Könyvkiadó-Európa, 837+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopottas kiadói papír védőborítóban.
Kishon, Ephraim (Kishont Ferenc): Alma a fa alatt. A Tízparancsolat használati utasítása. Ford.: Zalán Péter. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Bruun, Laurids: Az ismeretlen isten. Ford.: Kassai Zoltán. Bp., [1944], Athenaeum, 343 p. Egyetlen kiadás. Későbbi műbőr-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták.