Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Bp., 1998, BETTER-MTESZ-OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17600.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Magyar Tudományos Akadémia: Köztestületi tagok. 1999. Glatz Ferenc előszavával. Bp., 2000., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötésben.
17601.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Balogh Zsolt et al.: Szívünk hungarikumai. Kisújszállás, 2009, Pannon-Literatúra Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mollináry Gizella: Betévedt Európába. I-II. köt. Bp., 1943, Grill Károly, 336 p., 328 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17603.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar gondolkodók 17. század. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1979., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pázmány Péter művei. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1983., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF

17606.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jaroslav Hasek: Svejk. Egy derék katona kalandjai a világháborúban. Ford.: Réz Ádám. Josef Lada illusztrációival. Pozsony-Bp.,1978, Madách Könyvkiadó-Európa, 837+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopottas kiadói papír védőborítóban.
17607.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: Ami a Naplóból kimaradt. 1945-1946. Toronto, 1992, Vörösváry Publishing Co., 335 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás.
17608.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kishon, Ephraim (Kishont Ferenc): Alma a fa alatt. A Tízparancsolat használati utasítása. Ford.: Zalán Péter. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17609.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bruun, Laurids: Az ismeretlen isten. Ford.: Kassai Zoltán. Bp., [1944], Athenaeum, 343 p. Egyetlen kiadás. Későbbi műbőr-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták.
17610.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF