Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Móra Ferenc: A fele sem tudomány. Bp.,1948,Bibliotheca. A borító Fischer Ilona (Filo, 1910-1986) munkája. Posztumusz első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17527.

Rufpreis:
1 400 HUF

Deák Attila: Ruttkai Éva. Kortársaink a filmművészetben. Filmbarátok Kiskönyvtára. Bp., (1981), Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum-Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Temesváry Kriszta: Versek. Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, hiányos borítóval, ajándékozási sorokkal.
17529.

Rufpreis:
1 400 HUF

James Thayer Addison: Élet a halál után. Ford.: Havas József. Bp., 1937,Dante, 307+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé laza fűzéssel.
17530.

Rufpreis:
1 400 HUF

Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság, 64 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.
17531.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sinka István: Hontalanok útján. Bp., 1943, Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17532.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel.
17533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, névbélyegzésekkel.
17534.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Kende Péter: A Viktor. Bp., é.n. KendeArt. Kiadói papírkötés.
17535.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lucius Annaeus Seneca: A lelki nyugalomról. hn., 1997., Seneca Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. éhány kihúzással a szövegben
17536.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Kemény János: Kakukkfiókák -Önéletírás. Bukarest, 1972. Kriterion. Kiadói papírkötésben.
17537.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Sz. Lukács Imre: Szülém mégis utazik. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF