Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., 1940, Nyugat (Hungária-ny.). Kiadói egészvászon-kötés.
17431.

Rufpreis:
2 000 HUF

17432.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., én.,Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, az utolsó 5 lap alsó sarkán hiánnyal.
17433.

Rufpreis:
1 600 HUF

17434.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bujtor István: Ezt megcsíptük Oszi.!? [Bp.,1992], Bujtor Film Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17435.

Rufpreis:
2 400 HUF

17436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Együtt Európában. Szerk.: Szépfalusi István. Útitárs, Oslo-Bécs 1971. Bécs, 1971, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A könyv szerkesztője, Szépfalusi István dedikációjával (Parancs János költő, műfordító részére), illetve név- és címbejegyzésével.
17437.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely Miklósné Mihwaldi Grósz Ilona: 1001 gondolat. Tarlózás az irodalom, költészet, bölcsesség, szellemesség és élettapasztalatok hímes mezején. Bp., 1943, szerzői magánkiadás (Hungária-ny.), 1 t. + 172+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, koszos borítóval, az utolsó néhány lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17438.

Rufpreis:
2 000 HUF

A döntő év ifjai. Sándor András, Koroda Miklós, Teknős Péter, Füsi József és Joós F. Imre írásai. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A könyv egyik szerzője, Joós F. Imre által Hegedüs Géza író részére DEDIKÁLT példány.
17439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp Árpád: A Megváltó. Drámai költemény. Ungvár, 1897. Szerzői. Foltos papírborítékban. 131p. Ritka
17440.

Rufpreis:
3 000 HUF

17441.

Rufpreis:
2 000 HUF

Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17442.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF