Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2632096
17455
421
A vén cigány. Vörösmarty Mihály legszebb költeményei. (Bp.), é.n., Franklin-Társulat, 63+(1) p. Kiadói papírkötés.
2632092
17456
421
900
Hadnagy uram. Gyulai Pál legszebb költeményei. (Bp.), é.n., Franklin-Társulat, 60 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.
2640736
17457
421
Hock János: Börtönvirágok. Bp., 1935., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
2622010
17458
421
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, a rézkapocs sérült, hiányos, foltos, hullámos lapélekkel.
2643158
17459
421
Cangjang-Gjaco: Lelked szélfútta madártoll. Cangjang-Gjaco, a 6. dalai láma szerelmes versei. H.n., 1999, Írás Kiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, belső kötéstáblán apró felületi sérüléssel.
2643163
17460
421
Kosztolányi Dezső: Ilyen az ember...Kosztolányi Dezső füveskönyve. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. 2643371
17461
421
Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
2632948
17462
421
900
Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 2649196
17463
421
Oscar Wilde 2 kötete: Wilde Oszkár: Versek. Ford. és Wilde-ről szóló tanulmánnyal bevezette: Radó Antal. + A kritikus, mint művész. Tanulmányok. Ford.: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, az egyik kötet kissé sérült borítóval.
2498693
17464
421
2637265
17465
421
Ignácz Rózsa: Családi mondakör. Karolatok, anekdóták életemből. Bp., [1942], Dante, 196 p. Kiadói festett, illusztrált félvászon-kötés, ex libris-szel. 2627114
17466
421
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF