Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

A vén cigány. Vörösmarty Mihály legszebb költeményei. (Bp.), é.n., Franklin-Társulat, 63+(1) p. Kiadói papírkötés.
17455.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hadnagy uram. Gyulai Pál legszebb költeményei. (Bp.), é.n., Franklin-Társulat, 60 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.
17456.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hock János: Börtönvirágok. Bp., 1935., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17457.

Rufpreis:
800 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, a rézkapocs sérült, hiányos, foltos, hullámos lapélekkel.
17458.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cangjang-Gjaco: Lelked szélfútta madártoll. Cangjang-Gjaco, a 6. dalai láma szerelmes versei. H.n., 1999, Írás Kiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, belső kötéstáblán apró felületi sérüléssel.
17459.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Ilyen az ember...Kosztolányi Dezső füveskönyve. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
17460.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
17461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17462.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Oscar Wilde 2 kötete: Wilde Oszkár: Versek. Ford. és Wilde-ről szóló tanulmánnyal bevezette: Radó Antal. + A kritikus, mint művész. Tanulmányok. Ford.: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, az egyik kötet kissé sérült borítóval.
17463.

Rufpreis:
1 200 HUF

17464.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ignácz Rózsa: Családi mondakör. Karolatok, anekdóták életemből. Bp., [1942], Dante, 196 p. Kiadói festett, illusztrált félvászon-kötés, ex libris-szel.
17465.

Rufpreis:
1 000 HUF

17466.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF