Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története három felvonásban. Csathó Kálmán Munkái XII. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben. A szerző beragasztott aláírásával.
Kennsbert Károly: Misztika mint világnézet. A misztikus életművészet elmélete és gyakorlata. Bp, 1941, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
Jules Verne: Fünf Wochen im Ballon. H.n., é.n., 244 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, hiányzó címlappal, ex libris-szel.
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből: Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat. 66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Bp., 2016, Kortárs Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, volt könyvtári példány.
Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.