Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Énekek éneke. Ford.: Bernáth István. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1 t.+56+8 p. Würtz Ádám rézkarcával illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (779./1100) példány.
17370.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által DEDIKÁLT példány. [Bp]., 1988., Napraforgó. Kiadói papírkötés.
17371.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17372.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története három felvonásban. Csathó Kálmán Munkái XII. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben. A szerző beragasztott aláírásával.
17373.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kennsbert Károly: Misztika mint világnézet. A misztikus életművészet elmélete és gyakorlata. Bp, 1941, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
17374.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jules Verne: Fünf Wochen im Ballon. H.n., é.n., 244 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, hiányzó címlappal, ex libris-szel.
17375.

Rufpreis:
3 000 HUF

17376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Bp., 2016, Kortárs Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, volt könyvtári példány.
17377.

Rufpreis:
2 800 HUF

Illyés Gyula: A tű foka, Bp., 1944. Nyugat Kiadói papírkötésben, szép állapotban
17378.

Rufpreis:
1 400 HUF

Móra Ferenc: Hannibál feltámasztása. Az első cenzurázatlan kiadás. Bp., 2004. Argumentum. Kiadói papírkötésben
17379.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Baksa-Soós Attila: 1Hullámon bár. [Bp., 2003], Szerzői. Avantgárd. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17381.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF