Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630203
10217
419
Mannheim Róza (1880-1965): Lány portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, papírra kasírozva, 33×24 cm
2616652
10218
419
Mányai József (1875-?): Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
2616624
10219
419
Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Apró sérüléssel (benyomódással). Dekoratív fakeretben, 50×40cm
2591444
10220
419
44000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×70 cm 2604010
10221
419
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 45,5x34 cm
2570068
10222
419
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2581095
10223
419
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm.
2611845
10224
419
Marosán Gyula (1915-2003): Geometrikus formák, 1968. Filctoll, karton, jelzett, lap jobb alsó részében apró folttal és törésnyommal. 31,5×40 cm. / felt pen on paper, signed, with small spot on the lower right part 2652864
10225
419
11000
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1966. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/22.), 22,5×30 cm. / linocut on paper, signed, numbered (100/22). 2611871
10226
419
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1968. Filctoll, karton, jelzett. 31,5×40,5 cm. / felt pen on paper, signed, 2518988
10227
419
26000
2583796
10228
419
Máthé Márk Eduárd (1967-): Lajosmizse - tájkép. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF