Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Mannheim Róza (1880-1965): Lány portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, papírra kasírozva, 33×24 cm
10217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mányai József (1875-?): Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10218.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Apró sérüléssel (benyomódással). Dekoratív fakeretben, 50×40cm
10219.

Rufpreis:
12 000 HUF

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×70 cm
10220.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 45,5x34 cm
10221.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10222.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm.
10223.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Marosán Gyula (1915-2003): Geometrikus formák, 1968. Filctoll, karton, jelzett, lap jobb alsó részében apró folttal és törésnyommal. 31,5×40 cm. / felt pen on paper, signed, with small spot on the lower right part
10224.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1966. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/22.), 22,5×30 cm. / linocut on paper, signed, numbered (100/22).
10225.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
11

Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1968. Filctoll, karton, jelzett. 31,5×40,5 cm. / felt pen on paper, signed,
10226.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

10227.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Máthé Márk Eduárd (1967-): Lajosmizse - tájkép. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15×25 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF