Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612922
10338
419
15000
Szeift Béla (1944-2012): Dísznövény, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. 34,5x29,5 cm 2473394
10339
419
2630681
10340
419
15000
Szekeres József (1944-): Labirintus. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. Teteje vágott, sérült. 49x67 cm 2630687
10341
419
15000
Szekeres József (1944-): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 39,5x92 cm
2649653
10342
419
4600
Szemlér Mihály (1833-1904): Beszélgetők. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 10,5x19 cm 2459545
10343
419
Szentmiklóssy Erzsébet (1931): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett. paszpartuban 28x15 cm
2612720
10344
419
15000
Szepes Gyula (1902-1992): Nóra, 1978. Olaj, vászon, jelzett, 80x65 cm
2650408
10345
419
110000
Szikora Tamás (1943-2012): Két doboz és árnyéka. Vegyes technika, kollázs, fa, jelzett. 20x71 cm 2625175
10346
419
Szőcs Andre (?- ?): Vitorlások. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott, mely szerint kiállítva a Rakpart Galériában. Üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm
2637398
10347
419
Szőnyi Jenő (1902-?): Vázlatfüzete 9 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 17x13 cm
2603451
10349
419
Tamás Anna (?-): Havas táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm 2603442
10350
419
Tamás Anna (?-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF