Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Szeift Béla (1944-2012): Dísznövény, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. 34,5x29,5 cm
10338.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10339.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szekeres József (1944-): Labirintus. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. Teteje vágott, sérült. 49x67 cm
10340.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szekeres József (1944-): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 39,5x92 cm
10341.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szemlér Mihály (1833-1904): Beszélgetők. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 10,5x19 cm
10342.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szentmiklóssy Erzsébet (1931): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett. paszpartuban 28x15 cm
10343.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szepes Gyula (1902-1992): Nóra, 1978. Olaj, vászon, jelzett, 80x65 cm
10344.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szikora Tamás (1943-2012): Két doboz és árnyéka. Vegyes technika, kollázs, fa, jelzett. 20x71 cm
10345.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Szőcs Andre (?- ?): Vitorlások. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott, mely szerint kiállítva a Rakpart Galériában. Üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm
10346.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi Jenő (1902-?): Vázlatfüzete 9 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 17x13 cm
10347.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tamás Anna (?-): Havas táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm
10349.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tamás Anna (?-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm
10350.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF