Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Szabó Vladimir (1905-1991): Zenélő társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 13,5×18,5 cm
10326.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Szabó Vladimir (1905-1991): Komédiások. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjével. 26,5x40 cm.
10327.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szakácsné Kozári Piroska ( - ): Zsolnay szobor, Pécs, 1984. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x32cm
10328.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szalay Lajos (1909-1995): Énekek éneke. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15x20,5 cm
10329.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szalay Lajos (1909-1995): My horses (könyvborító terv). Nyomat, tus, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív keretben. 21x17 cm
10330.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szalmás Béla (1908-1961): Kertek alján. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. Lap alján apró szakadással. 21×27 cm
10331.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalmás Béla (1908-1961): Fekvő hölgy portréja. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. 20×26 cm
10332.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalóky Sándor (1921-1978): Séta a hóban, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 34×47,5 cm.
10333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szamosvári József (1931-): Lány portré. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×29 cm
10334.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (80/100). 10×9,5 cm
10335.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (22/100), jelzett, 40×35,5 cm
10336.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szegvári Károly (1920-2002): Ajtay Andor Kossuth-díjas színész, rendező portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 56x46 cm
10337.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF