Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652556
10326
419
Szabó Vladimir (1905-1991): Zenélő társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 13,5×18,5 cm 2650448
10327
419
Szabó Vladimir (1905-1991): Komédiások. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjével. 26,5x40 cm. 2605189
10328
419
Szakácsné Kozári Piroska ( - ): Zsolnay szobor, Pécs, 1984. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x32cm 2639376
10329
419
Szalay Lajos (1909-1995): Énekek éneke. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15x20,5 cm 2639486
10330
419
Szalay Lajos (1909-1995): My horses (könyvborító terv). Nyomat, tus, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív keretben. 21x17 cm
2620695
10331
419
Szalmás Béla (1908-1961): Kertek alján. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. Lap alján apró szakadással. 21×27 cm
2620700
10332
419
Szalmás Béla (1908-1961): Fekvő hölgy portréja. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. 20×26 cm
2651308
10333
419
Szalóky Sándor (1921-1978): Séta a hóban, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 34×47,5 cm. 2564703
10334
419
Szamosvári József (1931-): Lány portré. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×29 cm
2636241
10335
419
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (80/100). 10×9,5 cm
2652868
10336
419
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (22/100), jelzett, 40×35,5 cm 2616610
10337
419
15000
Szegvári Károly (1920-2002): Ajtay Andor Kossuth-díjas színész, rendező portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 56x46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF