Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2618753
10205
419
5500
Ligeti Miklós (1982- ): Szorgalmas diákok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 35,5x23,5 cm
2651254
10206
419
19000
Ligeti Viktor (1912-1986): Séta a napfényben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
566346
10207
419
2647280
10208
419
Lunczer Anikó (1942-): Íriszek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/100), üvegezett fakeretben, 25x38,5 cm 2612986
10209
419
75000
Lukács Tibor (1960-): Alakok (cím nélkül), 2003. Festett fa, fa hordozón Jelezve jobbra lent. Apró kopásnyomokkal. Fakeretben. 40×28 cm
2406661
10210
419
14000
2652587
10211
419
15000
Macskássy Izolda (1945-2021): Három arc. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett fakeretben. 31,5x20,5 cm 2473241
10212
419
900
Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm 2618687
10213
419
Magyar József (1936-): Alakok (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30x23 cm
2618685
10214
419
Magyar József (1936-): Színes kép (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30,5x20,5 cm
2630216
10215
419
Mannheim Róza (1880-1965): Kendős lány. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31×24 cm
2630209
10216
419
Mannheim Róza (1880-1965): Festő és aktmodell. Ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 32×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF