Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Ligeti Miklós (1982- ): Szorgalmas diákok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 35,5x23,5 cm
10205.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ligeti Viktor (1912-1986): Séta a napfényben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
10206.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lunczer Anikó (1942-): Íriszek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/100), üvegezett fakeretben, 25x38,5 cm
10208.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lukács Tibor (1960-): Alakok (cím nélkül), 2003. Festett fa, fa hordozón Jelezve jobbra lent. Apró kopásnyomokkal. Fakeretben. 40×28 cm
10209.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Macskássy Izolda (1945-2021): Három arc. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett fakeretben. 31,5x20,5 cm
10211.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
14

Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
10212.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magyar József (1936-): Alakok (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30x23 cm
10213.

Rufpreis:
10 000 HUF

Magyar József (1936-): Színes kép (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30,5x20,5 cm
10214.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mannheim Róza (1880-1965): Kendős lány. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31×24 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mannheim Róza (1880-1965): Festő és aktmodell. Ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 32×23 cm
10216.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF