Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Jurcsák László: Három királyok. Offsetnyomat, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 18,5x32 cm
10145.

Rufpreis:
8 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. 17/100 számozással. 21,5x85 cm
10146.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (9/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
10147.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm
10148.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1970. Elektrográfia, papír, jelzett, Paris. E.A. művészpéldány. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1970. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19x21 cm
10149.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (6/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
10150.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10151.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 13,5x25,5 cm
10152.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 94/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm
10153.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kádár Katalin (1951- ): Eső Brnoban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/16), 77,5×57 cm
10154.

Rufpreis:
3 000 HUF

10155.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 4 db mű: Balatoni vitorlások, tájak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, helyenként lapszéli apró sérülésekkel, vágott, 20x29 cm körüli méretekben
10156.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF