Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2626860
10133
419
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/40).
2626863
10134
419
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40).
2591370
10135
419
32000
Hincz Gyula (1904-1986): Tükrözés. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle vágott és kissé foltos, papírra kasírozva. 33,5×25 cm.
2624982
10136
419
Holló Alajos (1876-1963): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Fakeretben. 29×44 cm
2648523
10137
419
Horváth Lajos (?-?): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24 cm
2404694
10138
419
11000
2651697
10139
419
2200
Jakab Zoltánné (1935-): Keszthely, halászcsárda, porcelánterv, vegyes technika, papír, 30×21 cm
2650607
10140
419
Jaksa István (1894-1982): Őszi szántás. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 29,5x39,5 cm
2575102
10141
419
Jámbor József (?- ): "Végső győzelem", 1983. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (1/7). Feltekerve, 36x25,5 cm
2448794
10142
419
500
2589075
10143
419
95000
Józsa János (1936-2016): Kompozíció, 1998. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 60×40 cm / János Józsa (1936-2016): Composition, 1998. Oil on fibre board, signed. With autograph description on the reverse. Framed, 60×40 cm 2505874
10144
419
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF