Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

10073.

Rufpreis:
3 000 HUF

10074.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10075.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10076.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10077.

Rufpreis:
12 000 HUF

Forster Jakab (1946-): Balatonföldvár, a Galambsziget. Vegyes technika, papír. Jelzett. 32,5x46 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10078.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10079.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5x17 cm
10080.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fritz Éva (1929-1995): Alakok, 1974 körül. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fa keretben, 29×41 cm
10081.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fülöp Tibor (1961-): Libapásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
10082.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), üvegezett fa keretben, 32,5×21 cm
10083.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/50) Üvegezett fakeretben, 25x38,5 cm
10084.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF