https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2577367
10073
419
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferk Ilona (1943-): Alvó. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (50/18), üvegezett fakeretben, 18,5x24,9cm
Das Lot is nicht erreichbar
2597641
10074
419
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, sérülésnyomokkal, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2503871
10075
419
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fontos Sándor (1920-1991): Elhagyott udvar. Tempera, farost, jelzett, képcsarnokos sérült, üvegezett, fa keretben, 42×74 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2490398
10076
419
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forgács István (1915-): Jelenet, 1940-es évek. Tempera, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben, 22,5×43,5 cm. Forgács István Szegeden született, majd 1933-tól a Képzőművészeti Főiskolán tanult, később Aba-Novák Vilmos hatása alá került. Ez az árverésünkön szereplő alkotásán is megmutatkozik. / Pencil and tempera on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
2238080
10077
419
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2647359
10078
419
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forster Jakab (1946-): Balatonföldvár, a Galambsziget. Vegyes technika, papír. Jelzett. 32,5x46 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2603967
10079
419
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 26×39 cm / Magda Frank (1914-1997): Abstract composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artist's proof, 26×39 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2626859
10080
419
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1116463
10081
419
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fritz Éva (1929-1995): Alakok, 1974 körül. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fa keretben, 29×41 cm 2648536
10082
419
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fülöp Tibor (1961-): Libapásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm 2488843
10083
419
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), üvegezett fa keretben, 32,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2647271
10084
419
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/50) Üvegezett fakeretben, 25x38,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse