Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648164
10049
419
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1991. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 29x21 cm
2645043
10050
419
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktok. Linómetszet, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 23x31,5 cm 2645040
10051
419
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt, 1988. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14x9 cm
2500632
10052
419
46000
Cserna Károly (1867-1944): Kacérkodó, 1892. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva. 51×36 cm / Károly Cserna: Portrait, 1892. Oil on canvas, signed, mopunted on card board. 51×36 cm 2648809
10053
419
Csikós Tóth András (1902-1963): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, széleinél kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 54×40 cm
2651685
10054
419
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 23,5x17 cm
2414320
10055
419
Csisztu Mihály (1933-2008) Nagykáta. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x13 cm
2652342
10056
419
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 32,5×26 cm 1242552
10057
419
Csurgó Erzsébet (1952-): Lány és természet. Tus, papír, jelzett, 22×18 cm 2612748
10058
419
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Napraforgók. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 54x70 cm 2650654
10059
419
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Erdőrészlet. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 9/100. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 29,5x43 cm 2539600
10060
419
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF