Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1991. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 29x21 cm
10049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktok. Linómetszet, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 23x31,5 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt, 1988. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14x9 cm
10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cserna Károly (1867-1944): Kacérkodó, 1892. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva. 51×36 cm / Károly Cserna: Portrait, 1892. Oil on canvas, signed, mopunted on card board. 51×36 cm
10052.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Csikós Tóth András (1902-1963): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, széleinél kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 54×40 cm
10053.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 23,5x17 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csisztu Mihály (1933-2008) Nagykáta. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x13 cm
10055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 32,5×26 cm
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csurgó Erzsébet (1952-): Lány és természet. Tus, papír, jelzett, 22×18 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Napraforgók. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 54x70 cm
10058.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Erdőrészlet. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 9/100. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 29,5x43 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF