Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

10169.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Klie Zoltán (1897-1992): Nyári Visegrád, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48×58 cm
10170.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): London, 1937. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×30,5 cm
10173.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10174.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti Nemzetközi Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10175.

Rufpreis:
2 000 HUF

10176.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm
10177.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Konstantin László (1930-): Világszabadság, 1973. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29,5 cm
10178.

Rufpreis:
3 000 HUF

10179.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nagy Gáspár: Hullámzó vizeken kereszt V. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat p.I. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 32,5x24 cm
10180.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF