Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2609112
10169
419
80000
2609114
10170
419
34000
Klie Zoltán (1897-1992): Nyári Visegrád, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48×58 cm
2652762
10171
419
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
2026166
10172
419
2645044
10173
419
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): London, 1937. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×30,5 cm
2539747
10174
419
2530996
10175
419
Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti Nemzetközi Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm 2459098
10176
419
26000
2581047
10177
419
90000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm 2645011
10178
419
Konstantin László (1930-): Világszabadság, 1973. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29,5 cm 2629063
10179
419
2652625
10180
419
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nagy Gáspár: Hullámzó vizeken kereszt V. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat p.I. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 32,5x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF