Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 31/40. 28×28 cm
10181.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kopasz Tamás (1958- ): Válaszra várva, 1999. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm
10182.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm
10183.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm.
10184.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10185.

Rufpreis:
1 000 HUF

10186.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Kozma Lajos (1884-1948): Munka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10187.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10188.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Kozma Lajos (1884-1948): Átalakulás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10189.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Krafcsik Adolf (1953-2017): Tavasz. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 78x59 cm
10190.

Rufpreis:
5 000 HUF

10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krajcsovics Éva (1947-): Oltár T.O.-nak (Tolnai Ottónak), 2008. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 40×45 cm
10192.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF