Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2653097
10181
419
100000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 31/40. 28×28 cm
2648181
10182
419
42000
Kopasz Tamás (1958- ): Válaszra várva, 1999. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm 2648664
10183
419
30000
Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm
2488885
10184
419
60000
Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm. 2554694
10185
419
2588847
10186
419
180000
2646403
10187
419
Kozma Lajos (1884-1948): Munka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2646397
10188
419
Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2646408
10189
419
Kozma Lajos (1884-1948): Átalakulás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2624465
10190
419
Krafcsik Adolf (1953-2017): Tavasz. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 78x59 cm 2493372
10191
419
2648642
10192
419
60000
Krajcsovics Éva (1947-): Oltár T.O.-nak (Tolnai Ottónak), 2008. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 40×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF