Kopasz Tamás (1958- ): Válaszra várva, 1999. Olaj, papír, jelzett, üve... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kopasz-Tamas-1958-Valaszra-varva-1999-Olaj-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-42x29~II2648181
2648181
10182
419
42000
Beschreibung: Kopasz Tamás (1958- ): Válaszra várva, 1999. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm
: pk