Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648462
10301
419
Samu Hajnalka (?-): Kalligráfia. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x58 cm
2652361
10302
419
Samu László (1937 - ): Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, jelzett, 50 x 40 cm
2650896
10303
419
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1933. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: II. Nemzeti Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, Bp., 1934. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 40x53 cm. 2650892
10304
419
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi alkony, 1940. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné Őfőméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A Magyar Művészetért" mozgalom IV: kiállítása , Műcsarnok, Bp., 1943. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 42x53 cm.
2650883
10305
419
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Déli szél a Dunán, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: 1930. évi őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp., katalógus 38. o., 46. tétel és Duna kiállítás, Nemzeti Szalon, Bp., 1933. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás raglapjával és Nemzeti Szalon Duna kiállítás címkéjével. 40x52,5 cm. Többszörösen kiállított festmény, gyűjtői darab! 2630114
10306
419
Sárkány Jolán (1907-1985): Kék táj. Akvarell, papír, jelzett, 28×38,5 cm
2650620
10307
419
Scultéty Éva (1917-2001): Tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100). Üvegezett fakeretben. 29,5×19 cm 2325654
10308
419
2369126
10309
419
14000
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm
2626872
10310
419
13000
2627588
10311
419
26000
Somogyi István (1930-1998): arany tó. Olaj, vászon, jelzett, kis sérüléssel 50x70 cm 2494400
10312
419
30000
Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF