Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

Sárdy Brutus (1892-1970): Déli szél a Dunán, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: 1930. évi őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp., katalógus 38. o., 46. tétel és Duna kiállítás, Nemzeti Szalon, Bp., 1933. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás raglapjával és Nemzeti Szalon Duna kiállítás címkéjével. 40x52,5 cm. Többszörösen kiállított festmény, gyűjtői darab!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras