Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Muhits Sándor (1882-1956): Csatajelenet. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 34×25 cm
10241.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nagy Ernő (1881 - ): Olvasó lány. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülés. Díszes, sérült keretben. 50x60cm
10242.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10243.

Rufpreis:
8 000 HUF

10244.

Rufpreis:
8 000 HUF

10245.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10246.

Rufpreis:
10 000 HUF

10247.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 21x21 cm
10248.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10249.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 14x17 cm
10250.

Rufpreis:
12 000 HUF

10251.

Rufpreis:
12 000 HUF

10252.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF