Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm
10229.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Mátrai Vilmos (1877-1961): A Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×12 cm
10230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros Lajos (1925-1971): Sárospatak. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett, kopott fakeretben, 35×59,5 cm
10231.

Rufpreis:
5 000 HUF

André Minaux (1923-1986): Double étoile. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 50/150, lapméret: 57×44 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 50/150
10232.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Mizser Pál (1941-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felület enyhén foltos. Fakeretben, 62×105 cm
10233.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10234.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Molnár Gabriella (1940-) Kurázsi mama. Fametszet, papír. Jelzett, kartonra kasírozva, felcsavarva, 35x50 cm
10235.

Rufpreis:
4 000 HUF

10236.

Rufpreis:
2 400 HUF

10237.

Rufpreis:
2 400 HUF

Muhits Sándor (1882-1956): Bibliai jelenet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, sérült. Kartonra kasírozva. 33,5×26,5 cm.
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Muhits Sándor (1882-1956): Huszárok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé sérült (törésnyomokkal). 26×24 cm. Kétoldalas mű: Hátoldalán pecázó. Ceruza, 12x14 cm.
10239.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Muhits Sándor (1882-1956): Tanulmányok (illusztrációtervek?). Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 30,5×46 cm
10240.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF