Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374682
10229
419
24000
Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm
2647362
10230
419
Mátrai Vilmos (1877-1961): A Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×12 cm 2650707
10231
419
Mészáros Lajos (1925-1971): Sárospatak. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett, kopott fakeretben, 35×59,5 cm 2612894
10232
419
42000
André Minaux (1923-1986): Double étoile. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 50/150, lapméret: 57×44 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 50/150
2651223
10233
419
42000
Mizser Pál (1941-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felület enyhén foltos. Fakeretben, 62×105 cm 2151024
10234
419
4800
2651674
10235
419
Molnár Gabriella (1940-) Kurázsi mama. Fametszet, papír. Jelzett, kartonra kasírozva, felcsavarva, 35x50 cm 2473363
10236
419
2473373
10237
419
2635218
10238
419
Muhits Sándor (1882-1956): Bibliai jelenet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, sérült. Kartonra kasírozva. 33,5×26,5 cm. 2635214
10239
419
4800
Muhits Sándor (1882-1956): Huszárok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé sérült (törésnyomokkal). 26×24 cm. Kétoldalas mű: Hátoldalán pecázó. Ceruza, 12x14 cm.
2592070
10240
419
Muhits Sándor (1882-1956): Tanulmányok (illusztrációtervek?). Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 30,5×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF